FAQ

Ano. Předtím než se pustím do tvorby designu vždy vyžaduji zálohu předem ve výši 50% z celkové částky.

První fáze tvorby spočívá v pochopení klienta, jeho představ a potřeb na základě formuláře, který vždy posílám k vyplnění. Začneme diskutovat o klientských nápadech, cílovém trhu a použití loga. Součástí formuláře je vyžádání vzorků log, které se klientovi líbí a naopak nelíbí, abych si udělal představu o jeho vkusu.

Další fáze tvorby obsahuje rešerši trhu a konkurence v daném segmentu Vašeho podnikání.

V třetí fázi se pouštím do nejzábavnější části procesu  a to do přemýšlení, sketchování, malování a následné převedení do digitální podoby.

Nakonec přichází předání dat klientovi.

Návrh předávám klientovi v digitální podobě přes internetové úložiště, sdílený odkaz nebo e-mailem. Vždy si uchovávám kopii v případě ztráty návrhu klientem nebo požadavku pozdějších úprav.

Ano, logo obdržíte ve formátech AI, EPS, JPG a PNG.

Při finalizaci loga vždy dávám klientovi na výběr nejméně ze tří návrhů log. Klient si následně vybere jeden návrh loga.

Ano, dávám klientovi vždy 3 úpravy zdarma, poté již klient platí normální sazbu.

Ano, samozřejmě je. Za urychlení si ale účtuji poplatek, to samé platí za práci o víkendu.

V případě zvolení levné cenovky za tvorbu loga riskujete vysokou pravděpodobnost nekvalitní služby. Nekvalitní logo může být např. barevně neuzpůsobené pro tisk,  deformované nebo v ještě horším případě vykradené z fotobanky.

Mé zkušenosti, znalosti a desítky hodin trávené v zdokonalení svého grafického umu vám zaručí garanci kvality.

Termín dodání loga se běžně pohybuje kolem jednoho týdne. U vizuální identity je termín velice individuální a to na základě požadavků klienta

Stále máte otázky?

Top